Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ACI HABER GELDİ!. ŞEHİDİMİZ VAR!.

ACI HABER GELDİ!. ŞEHİDİMİZ VAR!.

Şemdinli ilçesinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Keçeci’nin Zonguldak’taki baba ocağında yas var.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Kerim Keçeci’nin Zonguldak’taki babaevine ateş düştü.  Çaycuma ilçesine bağlı Yeniköy’de yaşayan 22 yaşındaki şehidin babası Naim ile annesi Feruzan Keçeci’ye acı haberi, Jandarma Alay Komutanı Albay Haluk Selvi ve askeri yetkililer verdi.  Şehit Keçeci’nin baba ocağına Türk bayrağı asıldı, büyük üzüntü yaşayan ailesine akrabaları ve komşuları taziye ziyaretinde bulundu. Şehidin fenalaşan bazı yakınlarına sağlık ekipleri müdahale etti.  

Şehidin amcası Bayram Keçeci, gazetecilere yaptığı açıklamada, ailesinin çocuklarından 3 gündür haber alamadığını ve bunun tedirginliğini yaşadıklarını söyledi. Şehidin anne ve babasını "Görevdedirler, dertlenmeyin" diyerek teskin etmeye çalıştığını anlatan Keçeci, şunları kaydetti: "Bu sabah şehidin babası olan kardeşimle Saltukova merkezde bir çay bahçesinde oturuyorduk. Orada da bana oğluna ulaşamadığını söyledi, hatta birkaç kez yanımda aradı. Ben de ’Uyuyorsa rahatsız etme’ dedim. Kısa bir zaman sonra köyümüzün muhtarı kendisini aradı ve acı haberi öyle öğrenmiş olduk. Şehidimiz, eğitiminin ardından bir ay önce Şemdinli’de göreve başlamıştı." Bu arada, şehidin abisi Mustafa Keçeci’nin de Hakkari merkezde uzman çavuş olarak görev yaptığı öğrenildi. 

AA

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın