Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÜNÜN SORUSU: KAÇ ÇOCUK YAPSINLAR?

GÜNÜN SORUSU: KAÇ ÇOCUK YAPSINLAR?

Ereğli’de, gazeteciler Serpil Demir ve Yalçın Kasapoğlu’nun kıyılan nikah akdinde, çiftlerin ’kaç çocuk’ yapması tavsiyesinde bulunulduğu sırada ’kriz’ çıktı.

Türkan ve merhum Recep Demir’in kızları Serpil Demir ile Betül ve merhum Sabahattin Kasapoğlu’nun oğulları Yalçın Kasapoğlu, Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonunda gerçekleşen törenle dünya evine girdi. 
Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın kıydığı nikahın şahitleri ise MHP Zonguldak Milletvekili Adayları Yavuz Ermen ve Zeki Çakan ile AK parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu ve çiftin yakını Fahri Saka oldu.

 

KAÇ ÇOCUK YAPSINLAR?


Demir ve Kasapoğlu, kendilerine sorulan ’evlenmeyi kabul ediyor musunuz?’ sorusuna ’evet’ diye yanıtladı.

Nikah şahitlerinden AK Parti Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu’nun,  çiftin geleceğine yönelik yaptığı konuşma üzerine Başkan Uysal da, nikah şahitleri Yavuz Erkmen ve Zeki Çakan’a, çiftin kaç çocuk yapması yönündeki taleplerini sordu. 
Çakan, çiftin çocuk yaparken ülkenin durumunu göz önünde bulundurmaları gerektiğini ifade ederek, “ülkemizin içinde bulunduğu durum nazara dikkate alınarak evlat edinme, kedi arzu ve istekleridir. Ben kendilerine bırakıyorum” derken Yavuz Erkmen ise “vallahi ülkedeki sorunlara bakarsak ’hiç olmasa’ desek ayıp olacak. Çünkü bu şartlarda zor. Ama biz arkadaşlarımızın gönlünce, nasıl olması gerekiyorsa kararı kendileri vereceklerdir, saygı duyarız. Ben yalnızca saadetler diliyorum” dedi.


Başkan Uysal da, kendisinin de çocuk yapma konusunda tavsiyede bulunmayacağını söyledi. Nikah törenine bazı siyasi parti temsilcileri, çiftin gazeteci arkadaşları ve kalabalık davetli gurubu katıldı. 


Ereğli FM ailesi olarak Serpil,Yalçın çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın