Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÜNÜN EN GÜZEL HABERİ

GÜNÜN EN GÜZEL HABERİ

Ereğli`de test sonuçları pozitif çıkan 2 hasta birer gün arayla taburcu oldu.


Ereğli Özel Anadolu Hastanesi'nde Koronavirüs testleri Pozitif çıkan iki hasta uygulanan tedavi sonrasında alkışlarla taburcu edildi.

Ereğli’de yüksek ateş ve öksürük şikâyeti ile Özel Anadolu Hastanesine başvuran, yapılan tetkiklerde Koronavirüs şüphesi ile gözlem altına alınan iki kişi yapılan testleri Pozitif çıkmıştı. Yaklaşık 10 gün süren tedavileri tamamlanan iki hasta alkışlar arasında taburcu edildi.

Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı Sarıyya Mammadova gözetiminde tedavisine başlanan Hasan Bardakçı (37) Nisan ayının başında yapılan test sonucu Pozitif geldi. Tedavi sürecinde Nisan ayının dokuzunda ve on birinde yapılan iki ayrı test sonucunun negatif gelmesi sonucu hastaneden taburcu edildi. Hasan Bardakçı’nın evde izolasyon altında tutulacağı öğrenildi.

Hastanede tedavi gören bir diğer isim İrfan Keskin’de (45) alkışlar arasında taburcu edildi. Hastalıktan dolayı 14 gün evinde izolasyon altında tutulacak olan İrfan Keskin 9 gün süren tedavisinin ardından taburcu olduğunu, hastalığı ağır geçirmediğini, tedavisi boyunca kendisi ile ilgilenen tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ettiğini söyledi.

Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı Sarıyya Mammadova’ da İrfan Keskin’e bundan sonra ki tedavi sürecinde neler yapması gerektiği konusunda bilgiler verdi.

İrfan Keskin, alkışlar arasında hastaneden ayrıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran10
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Serkan demir

15 Nisan 2020 - 10:31

Bu hastalıktan kurtulan arkadaşlara bir sorsaydınız hastane masraf aldımı aldıysa ne kadar aldılar diye

RIFAT YILMAZ

14 Nisan 2020 - 22:21

TOPLU OLARAK TEDBİRLERE DAHADA AĞIRLIK VERİRSEK İNŞALLAH ÇİN GİBİ BIZDE VİRÜSTEN KISMEN YADA TAMAMEN KURTULURUZ

Yorum Yazın