Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÜLÜÇ’TE HALK İFTARI

GÜLÜÇ’TE HALK İFTARI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde, geleneksel halk iftarı gerçekleştirildi.
Belde belediyesince bu yıl 5’incisi düzenlenen iftar programına, Gülüç Belediyesi Düğün Salonu önünde yapıldı. Kur’anı Kerim okunması ile başlayan programda, Belerdiye Başkanı Gökhan Demirtaş ve eşi Işıl Demirtaş, masaları gezerek katılımcıların Ramazan ayını kutladılar.
Demirtaş, iftar sonrası yaptığı konuşmada ise görev süresinin 4’üncü yılını doldurduğunu hatırlatarak şunları söyledi:
“Eşim ve ben, sizlere minnettarız. Seçim zamanı sizlere söz vermiş; ‘Gülüç’ü Zonguldak’ın parlayan yıldızı yapacağız, Gülüç’ü, hizmetten hizmete koşturacağız’ demiştik. Sözümüzü yerine getirdik. Yapılan çalışmalarımız ortada, görüldüğü üzere her şeyimizle dört dörtlük, yolumuza devam ediyoruz. Ben sizlere hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum çünkü bu koltuklara bizi siz getirdiniz.”
Konuşmanın ardından fasıl ekibi tarafından ilahiler seslendirildi, semah gösterisi izletildi. Program Gülüç Vesile Dikmen İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan, 'Aşuk ile Maşuk' gösterisinin ardından sona erdi.
Programa CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, CHP Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, Gülüç Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın