Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Gülüç’e Asansörlü Üst Geçit!

Gülüç’e Asansörlü Üst Geçit!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde, ‘asansörlü üst geçit’ kurma çalışmalarının başladığı bildirildi.


Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, yazılı açıklamasında, belediye olarak belde halkının yaşamını kolaylaştıracak hizmet ve çalışmalara devam ettiklerini belirtti.
Bunlardan birinin de, beldelerinden geçen Ereğli-İstanbul karayolu üzerindeki yürüyüş alanına geçebilmeleri amacıyla üst geçit kurma çalışması olduğunu belirten Demirtaş, şunları kaydetti:
“Özellikle vatandaşlarımızın sahil bandına daha güvenli ulaşabilmesini sağlamak ve yayaların trafiği aksatmadan, herhangi bir kazaya mahal vermeden gidecekleri yere ulaşımını sağlamak amacıyla üst geçit yapımı ile ilgili çalışmalara başladık. Asansörlü olarak tasarlanan üst geçit yaşlı ve engelli vatandaşlarımız için karşıdan karşıya geçişlerde büyük kolaylık sağlayacak. Havaların da düzelmesiyle beraber çalışmalarımız hızlanıyor. Sosyal faaliyetlerin yanı sıra alt yapı ve fiziki projelerimizi tamamlayacağız. Yaptığımız çalışmalarda çevreye vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı hemşerilerimizin hoşgörüsünü bekliyoruz. Çünkü her şeyi onlar için yapıyoruz ve beldemize gereken hizmetleri kazandırmak için çabalıyoruz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın