Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

‘GÖRÜLMEYEN HİZMET’ GÖRÜLDÜ!

‘GÖRÜLMEYEN HİZMET’ GÖRÜLDÜ!

                                  EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir esnaf, sağanak yağıştan etkilenmedikleri için Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür ettiğini bildirdi.

Uysal’ın sosyal medya hesabına gönderilen mesaja göre; belediye birimlerince ilçede bir süredir devam eden altyapı yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hatırlatan çarşı esnaflarından Gökhan Kaldırım, sabah saatlerde etkili olan sağanak yağmurdan olumsuz etkilenmediklerini belirtti.
“ALTYAPIYA VERDİĞİN ÖNEM BUGÜN GÖRÜLDÜ”
Yapılan altyapı çalışmaları için Uysal’a teşekkür eden Kaldırım, şöyle dedi:
“Günaydın başkanım emeklerin boşa gitmedi görev süresi boyunca altyapıya verdiğin önem bugün görüldü ki başarılı. Sabah yağan yağmur çarsı içerisi özellik kuyumcuların olduğu bölgede sıkıntı meydana gelmedi. Ortacami’den gelen yağmur suları kuyumcu çarsısını sıkıntıya sokmadı. Hatırlanacağı üzere kuyumcu çarsısı bu şekilde yağmurlarda su altında kaldı. Altyapıya verilen önem bence karşılığını almıştır. Saygılar.”

CEVAP VERDİ: ALLAH BİZİ HER TÜRLÜ FELAKETTEN KORUSUN
Başkan Uysal ise 2015’in Temmuz ayında yaşanan sel baskını anımsatan fotoğrafları gösterdiği ’cevap mesajında’, şunları kaydetti:
“Sevgili Gökhan, 15 dakika süre ile etkili olan sağanak yağmur sırasında ilçemizde küçük çaplı 1-2 noktada yaşananların (çamurlu su akıntısı) dışında bir olumsuzluk yaşamadık. Çarşı merkezinde daha önce yaşadığımız felaketten ders çıkararak yaptığımız çalışmada bir sorun yaşamamamızı sağladı. Sağanak yağış sonrası çarşı merkezinden tarafıma ulaşan fotoğrafı da seninle paylaşmak isterim. Allah bizi her türlü felaketlerden korusun. Hayırlı işler dileklerimle selam ve sevgiler.”

        2015’Dİ… YİNE TEMMUZ’DU…
Hatırlanacağı gibi ilçede, 2015’in Temmuz ayında, aşırı yağışlardan dolayı taşkın yaşanmış; çarşı merkezi, Kuyumcular Çarşısı ve eski İtfaiye Caddesi’ndeki işyerlerine yağmur suları girmişti, binlerce lira maddi kayıp oluşmuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo