Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÖREVE DÖNDÜ… İLK MESAJINI VERDİ…

GÖREVE DÖNDÜ… İLK MESAJINI VERDİ…

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Parlamento Seçimleri için istifa ederek AK Parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olan Karadeniz Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz’ın, aynı görev geri döndüğü bildirildi.


 

Edinilen bilgiye göre, milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardından ise Korkmaz, İl Milli eğitim Müdürlüğü talebi ve Valilik oluru ile yeniden Ereğli İlçe Milli eğitim müdürü olarak göreve atandı. Korkmaz, Liseye Geçiş Sınavına (LGS) giren öğrencilere ‘ilk’ mesajını yayımlayarak şunları kaydetti:
“02.06.2018 Cumartesi saat 9.30’da yapılacak olan 8. Sınıf öğrencilerinin katılacağı Liseye Geçiş Sınavı (LGS) ile 03.06.2018 Pazar günü saat 10.00’da yapılacak İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında (İOKBS) tüm öğrencilere başarılar dilerim. Sınavlara azim ve gayretle hazırlandınız. Elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştınız. Şunu unutmayınız ki bu sınavlar sadece birer fırsattır. Bu fırsatların bir şekilde telafisi vardır. Sizlerin bu sınava çok iyi hazırlandığınızı ve gayret gösterdiğinizi biliyoruz. Her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
üzgün1
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın