Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE YÜKSELEN NİRVANA GOLD, ‘YAŞAM’ SUNUYOR

EREĞLİ’DE YÜKSELEN NİRVANA GOLD, ‘YAŞAM’ SUNUYOR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde iş adamı Emrah Karaarslan, Ereğli’nin en gözde yaşam merkezini inşaat ettiklerini bildirdi.


 

Karaarslan, Ereğli FM’e açıklamasında, Eyüp Karaarslan İnşaat güvencesiyle, ilçenin Bağlık Mahallesi’nde her biri birbirinden farklı 70 lüks dairelik Nirvana Gold Sitesi inşasının sürdüğünü söyledi. Bir siteden daha çok yaşam alanı inşa ettiklerini belirten Karaarslan, şöyle dedi:
“İnşaatı süren sitemizin, Ereğli’nin en gözde yaşam merkezi olacağına inanıyorum. Sitemizde biri çocuk olmak üzere iki yüzme havuzu, mini futbol sahası, tenis kordu, kafeterya, açık ve kapalı alanlarda çocuk oyun alanlarımız, fitness salonumuz, bilgi işlem odamız, jeneratör sistemimiz mevcuttur. İşimizde iddialıyız ve ilçe halkının en iyiyi istediğini biliyoruz.”

60 AYA SIFIR FAİZ!
Ayrıca Özdemir Park AVM’de açtıkları stantta proje Nirvana Gold’un tüm detaylarını anlattıklarını kaydeden Emrah Karaarslan, inşaat çalışmaları süren projeden, 60 aya kadar varan sıfır faizlerde ev almak isteyenlerin faydalandığını sözlerine ekledi.
Öte yandan, detaylı bilgi edinmek isteyenlerin ise Eyüp Karaarslan İnşaat iletişim numaraları olan 0 372 319 20 24 ve 0 532 570 81 48 aramaları istendi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın