Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğli’de korkutan yangın!

Ereğli’de korkutan yangın!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen ev yangınında, o sırada odada uyuyan eşini dışarı çıkartan adam, hem kendisinin hem de hayat arkadaşının yaşamını kurtardı.


Edinilen bilgiye göre, Bölücek Mahallesi’nde Coşkun Çolak’a ait 3 katlı binanın anne ve babasının yaşadığı zemin katında yangın meydana geldi.
Haber verilmesi üzerine Ereğli Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın kısa sürede söndürüldü. Oluşan duman, evin diğer odalarında yoğunlaştı.
Bu sırada binaya giren doğalgaz hattı, ekiplerce kapatıldı. Soğutma çalışması sonrası yapılan incelemede ise yangının, sobadan sıçrayan kıvılcımın yatağı tutuşturması sonucu meydana geldiği ihtimali üzerinde duruldu.

O sırada odada uyuyordu!
Öte yandan, yangın sırasında odada uyuduğu öğrenilen ve İsmail Çolak Şerife Çolak’ın kısa süreli şok geçirdiği görüldü. İsmail Çolak’ın cihaz ile tansiyonunu ölçtüğü eşini, oğlu Coşkun Çolak ise tedbir amaçlı Özel Ereğli Anadolu Hastanesi’ne gönderdi. Yaşlı kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yangının çıktığı oda ve eşyalar ise kullanılamaz hale geldi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün6
gülücük5
şaşkın2
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın