Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğli TSO, Fakülte işine el attı (mı)

Ereğli TSO, Fakülte işine el attı (mı)

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Arslan Keleş’in, Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiği bildirildi.
Odadan yapılan yazılı açıklamada, ziyaretlere Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ve Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu’nun da eşlik ettiği belirtildi.
Açıklama şöyle:
“İlk ziyaret 25/07/2018 Çarşamba günü Sayın Eski Meclis Başkanımız Köksal Toptan makamında ziyaret edildi. Ziyarette gündeme dair konular üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.
İkinci ziyaret aynı gün içinde ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Mahmut Özer, makamında ziyaret edildi. Ziyarette Ülkemiz ve Zonguldak gündemine dair konular üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Son olarak, TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu makamında ziyaret edildi ve Ülkemiz gündemi ve bölgesel sorunlarımızın çözümü hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.”
EREĞLİ’DEKİ ADRESLERDE ÖNEMLİ!
​Açıklamada ayrıca, Ereğli ziyaretlerinde ise Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Ayaz’ı ve son olarak Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kumaş’la da görüşüldüğü belirtildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın