Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI

ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI

Trabzonspor`a gönül veren taraftarlar şampiyonluğu kutladı.


Ereğli'de Trabzonspor'un şampiyonluk kutlaması gerçekleştirildi. Yer bordo, gök mavi oldu. 

 

 

Yıllar sonra gelen şampiyonluk, bordo-mavi renklere gönül veren taraftarda büyük sevinç yarattı. Şampiyonluk coşkusunu taçlandırmak için Karadeniz Ereğli’de “Meşaleni-formanı al gel” adı ile şampiyonluk kutlaması yapıldı. Çakıray A.Ş’nin ‘ana sponsorluğunda’ hazırlanan kutlama, Atatürk Anıtı’nda gerçekleştirildi. Binlerce Trabzonspor taraftarı çarşı merkezine akın etti. 7’den 70’e üzerlerine gönül verdikleri takımın formasını giyen taraftar, meydanda buluştu. Ellerde Trabzonspor bayrağı, ağızlarda bordo-mavi tezahürat ve gönüllerde ‘Trabzon aşkı’ ile dolu binden fazla taraftar; şampiyonluğu doyasıya kutladı.
Akşamın ilerleyen saatlerinde ise yerel sanatçılar Emre Havuz ve Boran Alparslan Akkaya konser verdi. Boran Alparslan Akkaya, sporun kardeşlik olduğunu söyledi. Spora siyasetin girmemesi gerektiğini ifade eden Karadenizli şarkıcı, “Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türk kulüplerinin de bizim kulüplerimizdir. Ama Trabzon bir başkadır hani” dedi.
Sanatçılar, söyledikleri şarkılarla meydandakileri coşturdu. O anlarda sonra Karadeniz müziğinin ritmine kendine kaptıranlar, renkli görüntüler oluşturdu. Meydanda çember oluşturuldu; kadın-erkek, genç-yaşlı saatlerde horona durdu. Ada Zeren 1.5 yaşında, Nisa Uzun da 2 yaşında; horon oynayan en küçük iki taraftar oldu. Şampiyonluk sevinci ilerleyen saatlere dek sürdü.

Alanda düzenlenen kan bağışı kampanyasına Ereğli halkı yoğun katılım gösterdi.

Kutlama etkinliklerine katılan sanatçı, komedyen Tahsin Taşkın, esprileri ve yaptığı taklitlerle alandaki katılımcılarsa eğlenceli dakikalar yaşattı. 

Etkinlik saat 23.00’de sona erdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo