Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE KALDIRIM DÜZENLEMESİ

EREĞLİ’DE KALDIRIM DÜZENLEMESİ

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, kaldırım düzenleme çalışmalarını yerinde gözlemledi. Bölge esnafıyla bir süre sohbet eden Başkan Uysal, anlayış ve hassasiyetlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Başkan Uysal Başkan Yardımcıları Esra Alpago, İbrahim Cöbek ve Alptekin Dursun ile birlikte Müftü Mahallesi Unpazarı Sokak’taki kaldırım düzenlemesini inceledi.

Bölgedeki esnaflarla tek tek selamlaşan ve sohbet eden Başkan Uysal, yeni düzenlemeye ilişkin hassasiyet ve duyarlılıklarından dolayı esnaflara teşekkür etti.

Çok sayıda esnafın yeni düzenlemeye ilişkin Başkan Uysal’a teşekkür ettiği görülürken, esnaflar uygulamadan memnun olduklarını dile getirdi.  Vatandaşlarda belediyenin bu uygulamasıyla birlikte sokakta ve çarşıda rahatlıkla yürüyebildiklerini söylediler.

Başkan Uysal konuya ilişkin açıklamasında, “Uygulamamız esnaflardan ve toplumun her kesiminden olumlu yanıt alıyor. Tabi eksiklikler zaman zamanda ihlaller olabiliyor. Zabıtamız bu yönde gerekli denetimleri yapıyor. Ben bir kez daha tüm esnaflarımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Daha güzel bir Ereğli için çalışmalarımız sürecek.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın