Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

HAMZAFAKIHLI MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ADEM, ZEKİ VE HÜSEYİN DUMAN’IN YEĞENLERİ, ŞABAN VE AYNUR DUMAN’IN KIZLARI, YUNUS, BİLGE, AYSUN VE HACER’İN KARDEŞLERİ RUMEYSA DUMAN  VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HAMZAFAKIHLI MERKEZ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

------

 

ALAPLI ÇİÇEKLİ KÖYÜ SAKİNLERİNDEN HASAN, MUHARREM VE VEDAT SEZER’İN BABALARI, İBRAHİM YAZICIOĞLU’NIN KAYINBİRADERİ, RIDVAN İLE SEDAT YAZICIOĞLU’NUN DAYILARI, RECEP NACİ SEZER VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALAPLI ÇİÇEKLİ KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

------

AYŞE YAVUZ, MEHMET YAVUZ, FATMA AKKAYA VE EMİNE CEBESOY’UN ANNELERİ, MEHMET YAVUZ’UN EŞİ, HEDİYE YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÜÇKÖY CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

----

MERHUM İSMET ARDA VE FATMA ARDA’NIN OĞULLARI, VEYSEL, ÇİĞDEM, ESİN, YALÇIN, MURAT ARDA’NIN AĞABEYLERİ, METİN ARDA, MEHMET ARDA İLE FİLİZ ÖZSOY’UN BABALARI, BOZHANE BALIKÇILARINDAN ŞEVKET ARDA VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın