Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

BAĞLIK MAHALLESİ KAYALIK SOKAK SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET VE MERHUME HALİME DUMAN’IN GELİNLERİ, MERHUME KÜBRA VE MERHUM AHMET AKYÜZ’ÜN KIZLARI, MERHUM ALİ AKYÜZ, HATİCE MUTLU VE HAVA AYDENİZ’İN ABLALARI, AYŞE DUMAN’IN ANNESİ, EKREM, AHMET, HİKMET, ALİ, ÖZGENUR, KÜBRA, MELİKE VE KEREM AKYÜZ’ÜN HALALARI, NEVİN, SEVİM, MURAT, SEVİL, AYŞE, SERCAN VE SELÇUK’UN TEYZELERİ, HASAN MUTLU VE NECDET AYDENİZ’İN BALDIZLARI, FİKRİ DUMAN’IN EŞİ HURİYE DUMAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BÖLÜCEK MAHALLESİ  CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

 

--------------------------------------------

ÇAYLIOĞLU ORTAKÖY SAKİNLERİNDEN MERHUM BEKİR ÖZCAN’IN EŞİ, HASAN, MEHMET, AHMET, HÜSEYİN ÖZCAN VE HAFİZE YILMAZ’IN ANNELERİ, DURCAN, EMİNE, NEVZAT, BEHZAT, SEDAT, VEDAT, EMRİYE, METİN VE BEKİR’İN BABAANNELERİ, YILMAZ, ELİF, MÜŞERREF İLE NAZİRE’NİN ANNANELERİ HACER ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU ORTAKÖY CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇAYLIOĞLU ORTAKÖY AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın