Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

HASAN BOZKURT’UN EŞİ, DURSUN, ERKAN,DURMUŞ BOZKURT VE FATMA AYDIN’IN ANNELERİ, ARMUTLUCUMA AYDIN KÖYÜ MUHTARI MEHMET YILDIZHAN’IN KIZKARDEŞİ NAZMİYE BOZKURT VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YAZIÖREN KÖYÜ  CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

*******************************************************************

GÖKTEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET KOCABAŞ’IN OĞLU, AHMET VE İSMAİL KOCABAŞ’IN KARDEŞLERİ, AYDIN, AYHAN İLE ERKAN KOCABAŞ’IN AMCALARI, HACER KOCABAŞ’IN EŞİ EREĞLİ SANAYİ ESNAFLARINDAN KOCABAŞ KARDEŞLER BMC YETKİLİ SERVİSİ SAHİPLERİNDEN İBRAHİM KOCABAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP GÖKTEPE MAHALLESİ  CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÖKTEPE MAHALLESİ  AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

*****************************************************************

EREĞLİ ESNAFLARINDAN MERHUM YAĞCI MUHARREM KARAALMAZİLE HABİBE REGAİP KARAALMAZ’IN KIZI, MUHASEBECİ MERHUM FUAT UĞURLU’NUN EŞİ, VAHİD VE ZAHİD UĞURLU’NUN ANNELERİ, ASUMAN KARAALMAZ’IN ABLASI, NURDAN OCAKÇI TÜRKKANT İLE CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI VE EREĞLİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ŞERİF SERTAN OCAKCI’NIN TEYZELERİ, GÖZEM GÖRKEM İLE UĞUR UĞURLU’NUN BABAANNELERİ, NECİLE MELİH UĞURLU VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KESTANECİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

**********************************************************************************

MERHUM İLHAN ÖZTÜRK VE VELİ ÜLKER’İN BACANAĞI, SEVİM ÜLKER, HÜSNİYE ÖZTÜRK, ENSER ÖZTÜRK, TUNCAY ÖZTÜRK, FUAT ÖZTÜRK, YÜCEL ÖZTÜRK VE KARSLILAR DERNEĞİ BAŞKANI SOYKANT ÖZTÜRK İLE TEKİN VE ASİR YILDIRIM’IN ENİŞTELERİ BAKİ ÖZTÜRK VE GÜLENAZ ÖZTÜRK’ÜN DÜNÜRÜ NİGAR AYDIN’IN EŞİ, ALMANYADAN EMEKLİ NADİR AYDIN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP  CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın