Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

KORUBAŞI MAHALLESİNDEN İRFAN BÜYÜKBAŞ VE TURAN BÜYÜKBAŞ’IN ANNELERİ, MERHUM İSMAİL MALÇOK,SELAHATTİN MALÇOK, ŞERİFE YILMAZ İLE MAKBULE MUTLU’NUN KARDEŞLERİ, POLAT VE BATUHAN BÜYÜKBAŞ’IN BABAANNELERİ, MERHUM NURİ BÜYÜKBAŞ’IN EŞİ RABİA BÜYÜKBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALİ MOLLA CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

******************************************************************************************************************************************************************************

KEPEZ MAHALLESİ UYUYAN GÜZEL SOKAK SAKİNLERİNDEN MUAZZEZ, İRFAN, İSMAİL, HİKMET VE FİKRET’İN BABALARI, NECMİ, NURAY, NURCAN, İSMET, GÖKAN, ARZU, ŞENOL, OKAN, DUYGU İLE PELİN KURU’NUN DEDELERİ, BELEDİYEMİZ ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ENCÜMEN ÜYESİ EYÜP KARAARSLAN İLE KEPEZ MAHALLESİ MUHTARI BAKİ KARAARSLAN’IN ENİŞTELERİ, YEŞARE KURU’NUN EŞİ AHMET KURU VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KEPEZ NUR CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEPEZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın