Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

CENAZE İLANI

SÜLEYMANBEYLER KÖYÜ SUBAŞI SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ MARANKOZ VE EMİNE MARANKOZ’UN OĞULLARI, TTK’DAN EMEKLİ LÜTFİ MARANKOZ, ALMANYALI RUHİ MARANKOZ,HASAN MARANKOZ VE ZÜLFİYE MARANKOZ’UN KARDEŞLERİ, ÖMER MARANKOZ VE ENGİN MARANKOZ’UN BABALARI, HAVA MARANKOZ’UN EŞİ SUBAŞI ESNAFLARINDAN KAHVECİ KESİK HÜSEYİN MARANKOZ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN SÜLEYMANBEYLER KÖYÜ HACIULU MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN SAAT 10:30 DA ALINARAK KILINACAK CENAZE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

******************************************************************************************************************************************************************************

MERHUM HÜSEYİN AYDOĞDU VE AYŞE AYDOĞDU’NUN OĞULLARI, MEHMET, NEZEHAT İLE FATMA’NIN ABİLERİ, FERHAT VE ABDULVEHAB’IN KAYINPEDERLERİ, MEHTAP İLE SEVGİ’NİN BABALARI, FATMA AYDOĞDU’NUN EŞİ EREĞLİ ESNAFLARINDAN AHMET AYDOĞDU VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAVAKLIK CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın