Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz


Merhum Hurşit Şehzade, Gülzade, Turgut, Cevdet, Yener, Menende ve merhum Ekrem Bulut’un  anneleri Mehmet, Cüneyt, Funda, Engin, Ersin ve Emre Bulut’un babaneleri,  Raşit, Mert ve Ozan Tıngaz’ın ananeleri Vali Kaptan’ın  kayınvalidesi Nigar BULUT vefat etmiştir.           

Merhumenin cenazesi bugün Kemer Hacı Ali Baycık Cami’nde kılınacak cenaze namazının ardından  Kemer Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

 Nizamettin Unur ve Şerife Yanığın Oğlu,Seher Kadriye Unur Un Eşi ,Onur Alper ve Nizamettin Unur'un babaları, Özden Yanığ'ın abisi,Ahmet Unur'un kuzeni Meslek Eğitim Merkezi Öğretmenlerinden Ahmet Necmettin UNUR vefat etmiştir. 

Merhumun cenazesi bugun Bozhane Caminde kılınacak öğle namazına Mütakip Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.        

 

Rengin Korkmaz,Semra Kara,Kübra Akbaş ve merhum Ahmet Korkmaz'ın annesi Fikret Kara ve İbrahim Akbaş'ın kayınvalidesi ,Mustafa ,Ferhat ve Yusuf Korkmaz'ın babanesi Hatice KORKMAZ vefat etmiştir.         

Merhumenin cenazesi bugun öğle namazına mütakip Güneşli Köyü Cami'nde cenaze namazı kılındıktan sonra köy mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için Saat 10:30 Diş Hastanesi önü ve Uzuncayır Camii önünden araç kaldırılacaktır.

 

Elmatepe Mahallesi sakinlerinden Sevim Aytaş,Şerife Yılmaz,Fatma Başoğlu, Mercan Uysal ve Nuran Kerter'in anneleri ,Erdemir'den emekli Halil Yalçın'ın eşi Hacıkadın YALÇIN vefat etmiştir. 

Cenazesi bugün Alaplı'nın Canbazlı Köyü'nde kılınacak öğle namazına mütakip köy aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için Saat :11 :00'de  Elmatepe Mahallesi 8 Nolu Bayır Sokak No:58 deki evinin önünden araç kaldırılacaktır.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün4
gülücük3
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın