Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Emekli maaşını Mehmetçik’e bağışladı

Emekli maaşını Mehmetçik’e bağışladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir dönem sendika yöneticiliği yapan emekli işçi, aylık emekli maaşını Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlere verilmek üzere Mehmetçik Vakfı’na bağışladığını bildirdi.


Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi’nde bir dönem mali sekreterlik, iki dönemde Şube Başkanlığı görevini yapan Süleyman Kaymış, gazetecilere açıklamasında, güvenlik güçlerinin terör örgütlerine karşı yurt içi ve dışında büyük zaferlere imza attığını söyledi. Yurdun düşmanlardan korumak için canını hiçe sayan, cephede savaşan Mehmetçiğe emekli maaşını bağışlayarak katkıda bulunmak istediğini belirten Kaymış, şöyle dedi:
"Onlar her türlü her şeyin en iyisine layıklar. Gerek cephedeki gerekse vatanımızın diğer bölgelerinde görev yapan askerlerimize canımız feda olsun. Onların her türlü her şeyini biz oturduğumuz yerden belki de film seyreder gibi izliyoruz ama işin önemini onlar daha iyi biliyorlar.
Gönlümüz, kalbimiz cephede savaşan askerlerimizle, evlatlarımızla birliktedir. Allah yar ve yardımcıları olsun. Mehmetçiğimiz üstün gayretleri ile Afrin’de büyük başarılara imza atıyorlar, takip ediyoruz. Bunu ben inşallah kısa zamanda iyi bir şekilde sonuçlandırılacağını tahmin ediyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın