Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ecel camide yakaladı

Ecel camide yakaladı

Hayat arkadaşı ellerinde can verdi


Düzce’de, geçimlerini temizlik işi yaparak sağlayan yaşlı çiftten biri, diğerinin kucağında can verdi. Ecen O’nu, temizliğini yapacağı camide yakaladı.
Edinilen bilgiye göre, Hatice Uğurlu (65), bu kez eşi Hasan Uğurlu’yu (75) yanına alarak Çay Mahallesi’ndeki Çay Camisi’ne temizliğe gitti. Ancak yaşlı adam caminin kapısından içeri girer girmez bir anda fenalaşarak yere düştü. Eşinin yere düştüğünü gören kadın ise ne yapacağını şaşırdı.
Eşinin omuzlarından tutarak halının üzerine çeken kadın daha sonra kalp masajı yapmaya çalıştı ve getirdiği su ile fenalaşan eşinin yüzünü yıkamaya çalıştı. Bunun üzerine de eşinin hareket etmediğini gören kadın caminin yakınında bulunan esnafa haber verdi.
Vatandaşlar durumu bildirmesi ile olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri, müdahalede bulunsalar da yaşlı adamın hayatını kaybettiğini belirledi.

Çay Camisi'nde fahri olarak müezzinlik yapan Ramazan Şengül, gazetecilere konuşmasında,  “kadın burada yaklaşık 3 yıldır çalışıyor. Eşi de yaşlı olduğundan beni yalnız bırakma demiş ve yanında gelmiş. Buraya yürüyerek geliyorlar, araçları da yok. Kapıdan içeri beraber giriyorlar ve adam orada yığılıyor” dedi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün4
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın