Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DUALARLA UĞURLANDI

DUALARLA UĞURLANDI

Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin eski dönem Meclis Üyeleri’nden Kadir Sözer, ‘eş’ acısı yaşıyor. Yaşamını yitiren Ayşe Sözer, son yolculuğa uğurlandı.


Alınan bilgiye göre, yakalandığı amansız hastalıkla mücadele sırasında yenik düşen, Sözer sabaha karşı hayata gözlerini yumdu.
Merhume, Ali Molla Camisinde ikindi namazının ardından kılınan cenaze sonrası ebediyete uğurlandı. Merhume Ayşe Sözer'in cenazesi, defnedilmek üzere Düzce’nin Akçakoca ilçesine götürüldü.

GÜÇLÜKLE DURDU
Öte yandan, hayat arkadaşını yitirmenin verdiği üzüntü ile güçlükle duran Kadir Sözer’i, yakınları ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Sözer; Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, bazı eski ve yeni Ereğli Belediye Meclis üyeleri, siyasi partilerin ve STK'ların Başkan ve temsilcileri, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri tarafından iletiler taziyeleri kabul etti.

-TAZİYE-
Merhume Ayşe Sözer’e, gittiği ebedi hayatta Allah'tan rahmet; yakınlarına ise başsağlığı diliyorum. Sözer Ailesi’nin acısını paylaşıyoruz. 

Halil Bozkuş

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın