Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DENİZDE BOĞULDU

DENİZDE BOĞULDU

Ereğli Tersaneler bölgesi eski limanda denize giren Üniversite öğrencisi hayatını kaybetti.


 

Olay akşam saatlerinde Ereğli Gülüç beldesi tersaneler mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre 3 arkadaşı ile serinlemek için denize giden Recep Mert Karaağaç, yüzerken bir anda gözden kayboldu.

Arkadaşları ve vatandaşların da yardımı ile arama yaptılar, aramaları sonuçsuz kalınca arkadaşları durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’nebildirdi. Olay yerine sağlık, polis ve sahil güvenlik ekipleri sevk edildi. Sahil Güvenlik ekipleri suda arama çalışması başlattı. Yaklaşık 2 saat süren arama çalışmasının ardından Recep Mert Karaağaç karaya çıkarıldı.

Sağlık ekipleri, Karaağaç’ı ambulansa alarak yaptıkları ilk müdahalenin ardından Ereğli Devlet hastanesine kaldırıldı. Durumu ağır olan Karaağaç, özel bir hastaneye sevk edildi. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Recep Mert Karaağaç hayata tutunamadı. Acı haberi alan okul arkadaşları ve akademisyenler olayın acısını yaşadı.

Bir süre önce babasını kaybettiği öğrenilen Karaağaç’ın Zongulda Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Meslek Yüksek Okulu Deniz ve Liman İşletmeciliği 1’nci sınıfta eğitim gördüğü ifade edildi.

DENİZDE BOĞULDU

Ereğli Tersaneler bölgesi eski limanda denize giren Üniversite öğrencisi hayatını kaybetti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

üzgün9
kızgın2
gülücük0
hayran0
şaşkın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
musatafa düz

06 Haziran 2024 - 10:17

allah ailesine çok büyük sabır versin

Yorum Yazın

Canlı Radyo