Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

POSBIYIK'A DOĞALGAZ YANITI !

POSBIYIK'A DOĞALGAZ YANITI !

Saffet Bozkurt,


Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, bugün ki meclis toplanrısında  “Bir el tarafından iptal ettirilen doğalgaz çalışmalarında sorunu aştık. Verdiğimiz mücadelenin sonunda Ören’e 2024 yılında doğalgaz getirilmesi için Dergaz yönetiminden karar çıkarttık. Çalışmalar yakında başlayacak”  açıklaması yapan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a yanıt verdi.

"Açıklamalarını hayretler içinde  dinledim." diyen Bozkurt, "2010 yılında Kdz Ereğli Belediyesi’nin Mahallesi olan Ören’e, 14 yıldır imar sorunu çözülemediği için doğalgaz verilememişti.
Konu ile ilgili olarak geçtiğimiz hafta Kazancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kazancı ve Ceosu ile bizzat ben görüştüm. Konunun çözümü için  söz aldım, aynı gün mahalle muhtarımız İsmail Sever’i bizzat arayarak müjdeyi kendisine  verdim." dedi. 

Bozkurt, "Görünen o ki; Sayın Posbıyık, her zaman olduğu gibi yine İktidar’ın, yani bizlerin yaptıkları üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Kimse bizim hizmetlerimiz üzerinden prim yapmaya çalışmasın.
Öyle ya; 14 yıldır belediye başkanı olanlar, 14 yıldır çözemediği sorunu şimdi nasıl çözsün ?" ifadeleri kullandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

şaşkın4
üzgün2
kızgın2
gülücük1
hayran0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo