Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DAMADINA KIZDI !.

DAMADINA KIZDI !.

Ereğli`de yaşanan olayda öfkeli kayınpeder gözaltına alındı.


Olay dün Akşam saatlerinde Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı üzerinde meydana geldi.

İddiaya göre Hasan Şahin, kızı ile arasında sorun olan ve kavga eden damadı Semih Ö.  ile Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı üzerinde karşılaştı.

Aracından aldığı balta ile damadının aracın kaportasına zarar veren ve camlarını kıran öfkeli kayınpederi gören çevredeki vatandaşlarda şoka girdi.

Hasan Şahin,başka bir iddiaya göre  kendisini durdurmak isteyen Semih Ö. nün hamile ablası Nur Su B. yi iterek yere düşürdü.

 Hasan Şahin yaşanan  olay sonraı  olay yerinden kaçtı. Haber verilen 112 ekipleri Nur Su B. ye ilk müdahaleyi yaparak hastaneye kaldırıldı.

Hastaneye kaldırılan Nur Su B. nin ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olayda aracına zarar verilen Semih Ö. nün eşi Rojda Ö. ile boşanma aşamasında oldukları öğrenildi.

O KAYINPEDER KONUŞTU

Şahin, dün, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı’ndaki kavşakta yaşanan olayla ilgili şunları kaydetti:

“Olay günü öncesi uzun zamandır kızım R. Ö. defalarca yanıma gelip ve telefonla arayarak kocasının kendisini sürekli alkollü bir şekilde eve gelerek darp ettiğini bana söylüyordu. Son zamanlarda kızıma darp olayı had safhaya ulaşmıştı. Kızımın darp edildiğine dair raporlar ve olay günü tekrar darp edildiğine dair raporda emniyet müdürlüğünde mevcuttur. Ben bu konu hakkında damadım S. Ö’yü sürekli uyardım ve ikaz ettim. Zaten kendisi uzun zamandır çalışmıyor evine bakmıyor ve eline geçen üç-beş kuruş parayı alkole yatırıyordu. Kızım R. Ö.’ye ‘boşanmak istiyorsan hemen gereğini yapalım’ diye bu zamana kadar defalarca telkinlerde bulundum. Ancak kızım 3 çocuk annesi olduğu için her şeyin düzeleceğine ve ailesini ayakta tutma adına sabredeceğini bana söyledi. Damadım onu ikaz ettiğim için bunu kendine yediremeyerek çeşitli yollarla sürekli beni tehdit etti. Çevremdeki dostlarımı arayarak bana zarar vereceğini ve sonumun kötü olacağını söyleyerek tehdit ettiği de çevremce bilinmektedir.

BENİ TAHRİK ETTİ

Olay günü aracımla çarşıdan evime doğru seyir halindeyken damadım S. Ö. aracı ile eski terminalin arkasından başlayarak ikinci ışıklara kadar sürekli trafikte beni tahrik ve taciz etti. Önce aracı ile önüme manevralar yaptı ve arkadan beni sıkıştırdı. İkinci ışıklarda yan yana denk geldiğimiz esnada aracın camını açarak, ‘Erkeksen aşağıya in, delikanlıysan in aşağıya’ diyerek ve küfür ederek beni tahrik etti. Aracımı sağa çektiğim esnada arkama yanaştı ve aracından elinde sopa ile indiğini gördüm ve bu tatsız olay yaşandı.

HAMİLE KADINA SALDIRMADIM, SALDIRMAM DA…

Basında yapılan haberler olayın içeriğini ve aslını tamamen farklı yansıtmaktadır. Asla hamile bir kadına saldırmam ve saldırmadım da. Hamile kadının ifadesi emniyette mevcuttur. Kendisi de ifadesinde asla darp olmadığını belirtmiştir. Hiç kimse, ben gibi bu tatsız olayın yaşanmasını istemezdi ancak kızımın içinde bulunduğu malum durum aklıma gelince ve babalığın vermiş olduğu koruma güdüsü ile her babanın evladını koruması gerektiği gibi kızıma sahip çıkmak istedim. Olay anında ve sonrasında damadım S. Ö. yolun ortasına geçti ve dans ederek, ‘Sana istediğimi nasıl yaptırdım, seni nasıl tahrik ettim, ben istediğimi aldım’ diyerek beni tekrar öfkelendirmeye çalışarak gerçek amaçlarını göstermişlerdir. Kızım mağdur durumdadır. Ben, her babanın yapacağı gibi kızıma sahip çıkmak istedim. Ancak hata yapmış olabilirim. Babalığın vermiş olduğu güdü ile hareket ettim. Kızım benim canımın bir parçasıdır. Başından beri keşke bu kötü olaylar hiç yaşanmasaydı. Üzgünüm.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın3
üzgün3
gülücük2
kızgın2
hayran1
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın