Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Çocuğa cinsel istismar ve kadına şiddete dikkat çekecekler

Çocuğa cinsel istismar ve kadına şiddete dikkat çekecekler

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Karadeniz Ereğli’de, Karadeniz Ereğli Kadın Platformu tarafından, çocuğa yönelik cinsel istismar ve kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak amacıyla panel ve sergi düzenleneceği bildirildi. Ereğli Kadın Platformu’ndan yapılan açıklamada Atatürk Kültür Merkezi’nde 18-19 Kasım günleri gerçekleştirilecek etkinliklere ilişkin şu bilgiler paylaşıldı:
PANEL
Çocuğa yönelik cinsel istismar ve kadına yönelik şiddet başlığı altında gerçekleştirilecek ve 18 Kasım Pazar günü Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak panel saat 13.00’de başlayacak.
Panele konuşmacı olarak katılacak Psikolog Emek Utku Çayır, çocukların gülüşlerine sahip çıkıyoruz, cinsel istismara karşı farkındalık kazandırıyoruz başlığı altında düşüncelerini anlatacak. Avukat Ezgi Ergen ve Damla Yıldırım ise panelde şiddet varsa dayanışma var konulu konuşma yapacak.
SERGİ
Panelin ardından açılış gerçekleştirilecek ve 2 gün boyunca açık kalacak sergide ise bir tuş bir dokunuş, gölgemdeki tutsak ve çocuk istismarı konulu ürünler sergilenecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın