Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇILGIN KOCA TUTUKLANDI

ÇILGIN KOCA TUTUKLANDI

EREĞLİ

Ereğli ilçesinde eşinin aracına bomba süsü verilmiş düzenek yerleştiren koca tutuklandı.
Alınan bilgiye göre, 40 yaşındaki Sezai Ç, boşanma aşamasında olduğu eşini korkutmak için aracının altına bomba süsü verilmiş düzenek yerleştirmiş, yalnızca eşini değil “Ereğli’yi” korkutmuştu. Şahıs, polis merkezindeki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından ’adam öldürmeye teşebbüs’ suçlaması ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.  
-OLAY-
Y.Ö, iş çıkışı Erdemir Fabrikaları Bağlık Kapı mevkisinde ilerlediği sırada, bir vatandaş, aracın altında fark ettiği cisim nedeniyle otomobili durdurdu. Yakın incelemede ise düzenek halde bomba olduğu sanılan nesne nedeniyle panik yaşandı. Bayan sürücünün otomobilden inmesi sağlandı. O ve çevredekiler güvenli mesafeye uzaklaştı. Durum polise bildirildi. Emniyet güçleri, kısa sürede olay yerine geldi. İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük, operasyonu yönetti.
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bomba imha ekiplerinin olay yerine geldi. Uzman polis, koruyucu özel giysilerini giyerek, otomobil altıdaki cisme fünye yerleştirdi, patlattı. Bomba süsü verilen nesnenin bez ve çeşitli çaputların bir araya getirildiği ’sahte bomba’ olduğu belirlendi. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan titiz çalışma sonrası kısa sürede yakalana şahıs, gözaltına alındı.
-DETAY-
*S.Ö.’nün 2 yıldır boşanma aşamasında olduğu belirtildi.
*S.Ö’nün tehdit, hakaret, kasten yaralama ve mala zarar verme suçlarından 6 adet kaydı bulunduğu öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo