Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇİLEK HALK OTOBÜSLERİ EDİRNE'DE

ÇİLEK HALK OTOBÜSLERİ EDİRNE'DE

Karadeniz Ereğli’den Edirne iline giden SS 92 Nolu Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu üyelerinin, burada Edirne Belediyesi ve Serhad Birlik ETUS Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi`ne ziyarette bulunuldukları bildirildi.


Kooperatiften yapılan açıklamada, Başkan Çetin Çimen, Başkan Yardımcısı Ali Erdoğan ve Denetim Kurulu Başkanı Faruk Deniz ile Karadeniz Ereğli Belediyesi Ulaşım Müdürü Levent Tigin Kalyoncuyla birlikte çeşitli ziyaretlerde bulunulduğu belirtildi.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı makamında ziyaret eden kafile, daha sonra Serhad Birlik ETUS Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'ne ait yönetim ofisi, kademe, akaryakıt ve yıkama istasyonunda bazı inceleme ve görüş alışverişlerinde bulundu.
Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Çimen, ziyarete ilişkin sözlerinde, ‘toplu taşımada kurumsallaşma’ vizyonu ile hareket ettiklerini ifade ederek şunları kaydetti:

"SS 92 Nolu Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi olarak, Karadeniz Ereğli halkına daha iyi hizmet edebilmek ve kooperatif üyelerimizin sorunlarına çözüm getirmek amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlere bir yenisini daha ekledik. Toplu taşımada örnek gösterilen Serhad Birlik ETUS Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'ne yaptığımız ziyaret de oldukça verimli geçmiştir. Başta değerli Ereğli Halkı olmak üzere, üyelerimize ve şoförlerimize yararlı olacağını düşündüğümüz birçok uygulamayı yerinde görme fırsatı yakaladık.
Bize bu imkanı veren Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan'a, Edirne Belediyesi Ulaştırma Müdürü Erdal Uygun'a, Ulaştırma Müdür Yardımcısı Ayhan Şentürk'e, Serhad Birlik ETUS Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik ile ekibine ve bize bu ziyaretimizde eşlik eden, Kdz. Ereğli Belediyesi Ulaştırma Müdürü Levent Tigin Kalyoncu'ya şükranlarımı sunuyorum." 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın