Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CHP’NİN ÇÖP İSYANI!

CHP’NİN ÇÖP İSYANI!

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, ilçenin bazı mahallelerinde çöp birikintilerinin yaşandığını bildirdi.


Ocakcı, yazılı açıklamasında, çöplerin uygunsuz şekilde atıldıklarını tespit ettiklerini belirtti.
Kestaneci Mahallesi yanı sıra Alkaya ve Korubaşı istikameti doğrultusunda yol kenarlarına hafriyat, inşaat malzemeleri ve evsel atıklardan oluşan çöplerin atıldığını ifade eden Ocakcı, şunları kaydetti:
“Yaptığımız tespitlerde bu utanç görüntüsünden daha acı olan ise bu atıkların, çöplerin kentimizin temizliğinden sorumlu olan Ereğli Belediyesine ait araçlar tarafından döküldüğünü görmektir. Bu durum Kelimelerin yetmediği, izahı olmayan bir saçmalık silsilesidir. Bu yetkiyi, bu emri kim verdiyse derhal Ereğli halkından özür dilemelidir. Hangi akla hizmetle buraları çöplüğe çevirdiniz? Hangi hakla bunun kararını veriyorsunuz? Ereğli Belediyesini kim yönetiyor? Kimsenin bundan haberi yok mu? Kimse kalkıp ’bilmiyorduk, fark etmedik’ tarzında sözlerin arkasına sığınmasın. Çöp döken araçların plakaları bizde mevcuttur. Ereğli Belediyesini kim yönetiyorsa bu rezalete son versin. Bu saçmalığın ve utanç görüntülerinin bir an önce kaldırılması, Ereğli’den, mahalle ve mevki yaşayanlarından özür dilenmesi gerekmektedir. Yetkililer, yetkilerini bu kente hizmet vermek yönünde kullanmalılar.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın