Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CESEDİ BULUNDU !

CESEDİ BULUNDU !

Ereğli Limanında denize düşen gemi personelinin cesedi bulundu


Ereğli'de geçtiğimiz gece saatlerinde kopan halatın çarpması sonucu denize düşen gemi mürettebatı Anar Orucov’un cansız bedeni düştüğü yerde bulundu.

Geçtiğimiz gece çıkan fırtınada kopan halatı toplamak istediği sırada bir başka halatın çarpması sonucu denize düşen Panama bandıralı UNZİLE ANA gemi personeli 22 yaşında ki Anar Orucov’un bulunması için sabah saatlerinde arama çalışması başlatılmıştı. Deniz üstünden başlatılan arama çalışmasına Bartın İli Sahil Güvenlik Komutanlığı Balık adamları da katıldı. Çarşamba günü yaklaşık 2 saat su altında arama çalışması yapan balık adamlar hava muhalefeti nedeniyle arama çalışmasına ara vermişti.

Arama çalışmalarına bugün sabah saatlerinde yeniden başlandı. 2 ayrı bot ve balık adamlar Anar Orucov’u bulmak için arama çalışmalarını hızlandırdı. Vatandaşların kıyıya yakın bir bölgede bir parça gördüklerini söylemesi üzerine ekipler bölgeye gitti. Görülen parçanın odun olduğunun anlaşılması üzerine arama çalışması yeniden Anar Orucov’un düştüğü yerde yoğunlaştırıldı. Dalgıçlar öğle saatlerinde Anar Orucov’un cansız bedenine ulaştı. Kıyıya çıkarılan ceset savcı incelemesinin ardından cenaze aracına alınarak otopsi için devlet hastanesine kaldırıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün5
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo