Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ARAMA ÇALIŞMALARI YARIN DEVAM EDECEK !.

ARAMA ÇALIŞMALARI YARIN DEVAM EDECEK !.

Ereğli Limanında denize düşen gemi personelini arama çalışmalarında sonuç alınamadı.


Ereğli  Belediye Limanında kopan halatın çarpması sonucu denize düşen ve kaybolan 22 yaşındaki Azerbaycan uyruklu gemi mürettebatı Anar Orucov’un bulunması için balık adamlar denize daldı. Yaklaşık 2 saat süren çalışmada balık adamlar sonuç alamadı. 
 
Ereğli’de Belediye Limanından demirli olan ve kopan halatın çarpması sonucu denize düşen 22 yaşındaki Azerbaycan uyruklu gemi mürettebatı Anar Orucov’un bulunması için ilk yapılan çalışma başarısız oldu. Öğleden sonra Bartın Sahil Güvenlik Komutanlığı balık adamları arama çalışması için Ereğli’ye geldi.
UNZİLE ANA isimli geminin römorkör ile çekilmesinin ardından hazırlıklarını tamamlayan balık adamlar denize girdi. Yaklaşık 2 saat süren arama sonrasında 22 yaşındaki Azerbaycan uyruklu gemi mürettebatı Anar Orucov’a ulaşamadı. Balık adamlar arama çalışmasını hava muhalefeti nedeni ile bırakırken, arama çalışmalarının Ereğli Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı`na bağlı ekipler de sahil şeridinde arama faaliyetine devam ettiği öğrenildi.
WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün3
şaşkın1
gülücük0
hayran0
kızgın0
Pele mortinyo

01 Aralık 2021 - 23:59

Hava ne kadar rüzgarlıda olsa Liman içinde arama kurtarma yapamamamız bu işlerde ne kadar tecrübesiz olduğumuzu gösteriyor ki karardeniz bölge komutanlığının dibi allah milletimize zeval vermesin allah yardımcımız olsun

Yorum Yazın