Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇEKİRGE SÜRÜSÜ GİBİLER! MOTOSİKLET İSTİLASINA TEPKİ!!!

ÇEKİRGE SÜRÜSÜ GİBİLER! MOTOSİKLET İSTİLASINA TEPKİ!!!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay gördü, zabıtaya talimat verdi. Manzara karşısında çileden çıkan Atay, “yaya geçidini engelleyen motorları kaldırtın” dedi.     
İlçede Müftü Mahallesi’nin Hamam Üstü ve Hamam Arası sokaklarının birleştiği Ali Molla Camisi mevkisinde, kaldırım ile araç yolu arasında bulan yaklaşık 20 metrelik kısım adeta ‘motoparka’ dönüştü. Alanda yürüyecek yer bulamayan yayalar ve engelli tekerlekli sandalyeleri ile geçiş yapamayan özel kişiler, hak etmedikleri anlar yaşadı. Yan yana dizilen motosikletler arasından yanlamasına geçmek zorunda kalan vatandaşlar, yaşadıkları durum karşısında öfkelendi. Özel kişiler ile bebek arabası ile sokakta bulunanlar ise en çok zorlananlar oldu.
ATAY KALDIRTTI!
Öte yandan, görüntü alındığı sırada alanda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, özellikle yaya geçidi önüne park edilen motosikletleri gördüğünde, durumu görevli zabıta memuruna bildirdi. Talimat veren Atay, “bu nasıl olur. Orada yaya geçidinin kapatılmasına müsaade etmeyin. Motosiklet sahiplerine ulaşın ve oradan onları kaldırsınlar” dedi.
Birkaç dakika sonda ise araç sahiplerinden bir kaçı gelerek motosikletlerine binerek uzaklaştı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
Orhan ak

13 Ekim 2018 - 16:29

O bölgede 2 araçlık yer ayırırsanız motorlara sıkıntı kalmaz Avrupa sehrinin yoneticileri tabı 2 araçtan gelecek park ücretinden vazgecebilirseniz

Bilal Bilgin

13 Ekim 2018 - 09:27

Motosiklet veya bisiklet parkı varmı? Yada Avrupa’da gibi motorsiklet veya bisiklette ayrılan yol veya saygı var mı? Yaya geçidine park yapana kesin cezasını onun savunulacak bi tarafı yok.

Sercan Aygün

13 Ekim 2018 - 09:25

Halkında çileden çıktığı zamanlar var ama kimse duymuyor.

Yorum Yazın