Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Cayır cayır!!!

Cayır cayır!!!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, atıl halde duran kamyonda yangın meydana geldi.


Edinilen bilgiye göre, Bozhane Barınağı alanında, yürüme kabiliyeti bulunmayan ve üzerinde sacdan oluşturulmuş kapalı kasa bulunan plakasız kamyonun şoför mahallinde, henüz bilinmeyen nedenle yangın meydana geldi.
Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen Ereğli Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahalede bulundu. Söndürmek zorlanılan yangının, yan tarafta bulunan bir başka kamyona sıçramaması için de çalışma yapıldı. Bu sırada polis çevrede güvenlik önlemi alırken, vatandaşların yaklaşmaması yönünde uyarılarda bulundu.
Söndürülen araçtaki soğutma çalışmaları başladığı sırada gelen park halindeki diğer kamyonun sürücüsü aracını olay yerinden uzaklaştırdı.
KUNDAKLAMA İHTİMALİ…
Balıkçı barınağındaki bir firmaya ait olduğu öğrenilen kamyonun kapalı kasasında, ağaçtan ve plastik maddeden yapılmış balık istifleme kasalarının bulunduğu öğrenilirken, itfaiye ekipleri aracın içinde ve çevresinde inceleme yaptı. Akü kutup başlarının sökülmüş olması nedeniyle araçta, kendi arızasından her hangi bir yangının çıkması ihtimalinin bulunmadığını belirleyen ekipler, daha çok ’kundaklama’ ihtimali üzerinde durdular.
Bazı vatandaşlar, yangının kapalı kasanın içine sıçramamasının büyük şans olduğunu, yoksa yangının boyutlarının çok daha büyük ve tehlikeli olabileceğini ifade ettiler. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
hayran1
şaşkın1
gülücük0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın