Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇATUROĞLU’DAN TEŞEKKÜR MESAJI!..

ÇATUROĞLU’DAN TEŞEKKÜR MESAJI!..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, babası Emekli İmam Hatip, Hacı-Hafız Haydar Çaturoğlu’nun vefatı nedeniyle taziyede bulunanlara teşekkür etti.

Çaturoğlu, yayımladığı mesajda, Babası Hafız Haydar Çaturoğlu’nun ebediyete intikali münasebetiyle yaşadığı elim kayıp ve büyük acı sırasında, gerek hastalığı öncesi, gerekse vefatı sonrasında kendisini yalnız bırakmayarak, yakın ilgi ve destek verenlere teşekkürlerini sundu.

Çaturoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Hayatını ilme, Allah yoluna adayan değerli babamın vefatı ile yaşadığımız büyük acıyı halen yüreklerimizde hissediyoruz.  Babamın yerini doldurmamız mümkün değil.  O bizim her zaman gönüllerimizde yaşayacaktır. Bizlerde onun izinden yürümeye devam edeceğiz.

Bu vesile ile başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanımız İsmail Kahraman, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, bakanlarımız ve milletvekillerimiz olmak üzere; cenaze törenine katılan, ziyarete gelen, çelenk gönderen, telefon, faks, e-mail ve telgrafla taziye mesajlarını ileten kamu görevlilerine, siyasi parti temsilcilerine, aile yakınlarımıza, dostlarımıza, basın, oda ve dernek mensuplarına, gönderdikleri samimi mesajlarıyla ilgi ve teveccühlerini esirgemeyen aziz milletimize ve muhterem babamın tedavisi süresince her türlü tıbbi ve insani desteği sağlayan tüm sağlık çalışanlarına en derin saygı ve teşekkürlerimi sunarım."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın