Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Çam ve Yeni Yönetim göreve başladı!.

Çam ve Yeni Yönetim göreve başladı!.

Alaplı Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinin geçen hafta yapılan olağan üstü genel kurulunda başkan seçilen Kemal Çam ve yönetimi görevi resmen devraldı.
Alaplı Şoförler ve Otomobilciler Odasından kalabalık bir grupla Esnaf Kefalet Kooperatifinin bulunduğu iş merkezine giden Kemal Çam ve yönetimi adeta gövde gösterisi yaptı.
Devir Teslim töreni öncesi açıklamalar yapan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooparatifleri 32. Bölge Birliği Başkanı Mehmet Azman, Alaplı Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifinin kooperatificilik olarak dip noktada olduğunu ifade ederek yeni yönetimle birlikte bor çok sorunun geride kalacağına inandıklarını ve yeni yonetimin başarılı bir şekilde Alaplı’da hizmet vereceğine inandıklarını söyledi.
Alaplı Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Kemal Çam’da Alaplı’da ki tüm esnafların sorunlarını çözmek için var güçleriyle çalışacaklarını kaydederek Alaplı Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifini en iyi seviyeye getireceklerini söyledi.
Alaplı Esnaf Kefalet Kredi Kooparatifi önceki Başkanı Ekrem Keskin ise yaptığı konuşmada 29 yıl boyunca Alaplı esnafına hizmet verdiklerini, 14 yıl boyuncada Esnaf Kefalet Kooperatifinde hizmet verdiğini ifade ederek bu süreçte kirdigim, uzdugum esnaf arkadaşlarım varsa hepsinin affına siginiyorum dedi. Seçimlerin kavgasız gürültüsüz geçtiği için Kemal Çam’a teşekkür eden eski Başkan Ekrem Keskin herkese hakkını helal ettiğini söyledi.

(Haber Merkezi )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın