Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Sakindere projesi ile bölge halkını kötü koku ve çirkin görüntülerden kurtaracaklarını söyledi. 
Uysal, Bağlık Mahallesi’nde yapımı devam eden Sakindere projesinde incelemelerde bulundu. Amaçlarının bu proje ile o bölgede trafik açısından büyük bir rahatlama sağlamak olduğunu belirten Uysal, şöyle dedi:
“İlçemizin en eski yerleşim alanlarından biri olan Bağlık Mahallesi sınırları içindeki Sakindere'de (Dombay Deresi) sürdürdüğümüz çalışmalara devam ediyoruz. Ham yol yapımı çalışmaları bir taraftan sürerken diğer taraftan ışıklandırma çalışmaları yapılıyor. Ardından hafta içerisinde asfaltlama çalışmaları yapılacak. Projemiz tamamlandığında, 6 metrelik gezi yolu, 7 metrelik araç yolu, sağlı-sollu yaya kaldırımları ve yeşil alanlarla birlikte park ve piknik alanları ile Sakindere çevresinde yaşayan halkımızı kötü koku ve çirkin görüntüden kurtaracağız. Proje ile ayrıca Bağlık Mahallesi’nden Pazaryerine giden yol güzergahında ki düzenleme ile trafik ve yaya akışı da daha sağlıklı bir hale gelecek.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın