Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

’BU ORGANİZASYONLAR ÖRNEK OLMALI’

’BU ORGANİZASYONLAR ÖRNEK OLMALI’

190. Zabıta haftası kutlamaları kapsamında, Kdz.Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Kızılay işbirliğiyle Kan Bağışı kampanyası düzenlendi.

Kdz.Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, kuruluşunun 190.yıldönümü ve Zabıta Haftası kutlamaları kapsamında, Zonguldak Kızılay Kan Merkezi işbirliğiyle, kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.

Kdz.Ereğli Belediyesi önünde gerçekleştirilen etkinlikte Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, Zabıta Müdürü Alptekin Dursun, İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş, zabıta ve belediye personeli ile vatandaşlar kan verdi.

’BU ORGANİZASYONLAR ÖRNEK OLMALI’

Kızılay Kan Merkezi doktorlarından Mehmet Günaydın, Kdz Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile ortaklaşa kan bağışına personelin ilgi gösterdiğini belirterek; “Zabıta arkadaşlar kampanyamıza ilgi gösteriyorlar. Bu çeşit organizasyonların tüm kamu ve sivil toplum kuruluşlarına örnek olmasını bekliyoruz. Çünkü kan, kaynağı sadece insan olan, her zaman acil ve sürekli ihtiyaç olan tek ilaçtır. Ereğli halkı da sağ olsun, kan bağışı konusunda son derece duyarlı. Bu duyarlılığın da tüm ilimize örnek olmasını diliyoruz” dedi.

“KAN BAĞIŞI EREĞLİ’DE İKİYE KATLANDI”

Türk Kızılayı Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yusuf Oktay da ilçede kan bağışında bulunan vatandaşların sayısının her geçen gün arttığını belirterek, Kdz.Ereğli Belediyesine gösterdikleri duyarlılık için teşekkür etti.

Oktay; “Karadeniz Ereğli’de kan bağışı kampanyalarımızda toplanan kan sayısı 4 binlerden, 8 binlere kadar yükselmiştir. Bu da emekle oluyor. Ereğli şubesi olarak biz her zaman kan toplayan kan merkezimizin yanındayız. Kdz.Ereğli Belediyesi ise şubemizin her zaman yanında. Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Uysal’a teşekkür ediyorum” dedi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo