Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU İDDİA DOĞRU İSE YANSIN ARTIK DÜNYA!!!

BU İDDİA DOĞRU İSE YANSIN ARTIK DÜNYA!!!

YATALAK YAŞLI KADIN BU HALE NASIL GELDİ?


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir kişi, vücudunun pek çok yeri morarmış halde bulduğu 83 yaşındaki kadının ‘darp edildi’ iddiası ile suç duyurusunda bulundu.
Alınan bilgiye göre, kendisine hem ‘vasi’ hemde 'bakıcı' olarak belirlenen Sevil K’nın Kepez mahallesinde kiraladığı evde yaşamını sürdüren Ayşe Doğancı’nın (83) dövüldüğü iddiası ‘infial’ yarattı.
Adının gizli kalmasını isteyen kişi, Ereğli FM’e açıklamasında, acı içinde inleyen Doğancı’yı fark ettiğinde durumunu 112’ye bildirdiğini söyledi. Ambulans ile hastaneye kaldırılan kadının buradaki muayenesinde,  çoğunluğu yüz ve bacak kısımlarında olmak üzere daha pek çok yerinde de ‘morarma’ tespit edildi. Tedavisi yapılan Ayşe Doğan, yaşadığı aynı zamanda bakıcısı olduğu öne sürülen Sevil K’nin evine gönderildi.
Bunun üzerine ise durumu yakından takip eden kişi, Karadeniz Ereğli Emniyet Müdürlüğü’ne giderek suç duyurusunda bulundu.
SES KAYDI VAR!
Öte yandan, şiddete maruz kaldığı iddia edilen kadına ait olduğu öne sürülen ses kaydına da ulaşıldı. Ses dosyasında ise konuşmakta güçlük çektiği anlaşılan Ayşe Doğancı’nun, ne olduğunu anlamak için kendisine soru soran kişiye, “beni dövdü”, “vurdu”, “yüzüme vurdu” dediği duyuldu. Ses kaydı ve çekilen bazı fotoğraflar, yapılan suç duyurusuna dahil edildi.   
SOSYAL HİZMETLER” HAREKETE GEÇTİ!
Haber yayına hazırlandığında ise Kepez mahallesi Mustafa Akay Sokak’ta adrese polis eşliğinde giden İlçe Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı bir ekip, yaşlı kadını koruma altına aldı.
Olaya ilişkin detaylar öğrenildiğinde aktarılacak.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın13
üzgün4
hayran2
gülücük1
şaşkın0
vicdanlı biri

24 Ekim 2019 - 17:14

ereğlide yaşayan bir vatandaş olarak bu olayı gündemden düşürmemenizi istirham ediyorum. böyle bir kansızlık şerefsizlik olmaz bu kadına yapılan zulümdür. yapanda en ağır cezayı hakediyordur.

Yorum Yazın