Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU HAFTA 7 FİLM VİZYONA GİRECEK!..

BU HAFTA 7 FİLM VİZYONA GİRECEK!..

Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 2’si yerli 7 film vizyona girecek.

Çağan Irmak’ın yönettiği ve Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler, Sevil Akı ile Batuhan Begimgil’in oynadığı "Nadide Hayat" isimli film izleyici ile buluşacak.

"Gassal"

Ayhan Eroğlu, Nilay Olcay, Alican Çokoğur ile Mustafa Çelik’in oynadığı "Gassal", korku ve gerilim meraklılarının ilgisini çekmeyi hedefliyor.

"Ma Ma"

Penelope Cruz’un, başrollerini İspanyol sinemasının ünlü isimleri Luis Tosar ve Etxeandia’yla paylaştığı Ma Ma’nın yönetmen koltuğunda, "Kutup Çizgisi Aşıkları" ve "Sex and Lucia" filmlerinden adını duyuran Julio Medem oturuyor.

Romantik filmlerin unutulmaz aktrisi Julie Delpy, "Lolo" adlı filmde hem yönetmen, hem senarist, hem de başrol oyuncusu olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Başarılı oyuncu Julie Delpy’e başrolde Dany Boon, Vincent Lacoste ile Karin Viard eşlik ediyor.

"Mutlu Yıllar"

Alan Arkın, John Goodman, Ed Helms ile Diane Keaton’un başrollerinde oynadığı "Mutlu Yıllar", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Bir Noel komedisi olan Mutlu Yıllar’ın yönetmen koltuğunda Jessie Nelson oturuyor. Filmin senaryou ise Steven Rogers’a ait.

"Kahin’in Kızı"

Yönetmenliğini Kenneth Kainz’ın yaptığı "Kahin’in Kızı", fantastik bir dünyada yaşayan, annesi gibi baktığı kişilerin ruhlarını gören Dina’nın hikayesini beyazperdeye taşıyor.

Aksiyon türündeki filmin başrollerinde Allan Hyde, Jakob Oftebro, Roland Moller ve Soren Malling yer alıyor.

"Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman"

"Çılgın Dostlar"ın devamı niteliğindeki film, "Boog" adındaki, vahşi hayatla ilgisi olmayan bir boz ayının tabiatta yaşama mücadelesini anlatıyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın