Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BOL SPORLU GÜNLERE HAZIR MISINIZ?

BOL SPORLU GÜNLERE HAZIR MISINIZ?

 ’Ereğli Athletic Club’ Spor Kompleksi hizmete girdi.

Komlekste görevli Zumbo Eğitmeni Elif Koç, yaptığı açıklamada, Müftü Mahallesi Göztepe mevkisinde hizmete giren Ereğli Athletic Club’de, ’kardiyo izotonik’ (dinamik) egzersizlerin yapılabildiğini söyledi.


Koç, müşterilere hizmet vermeye başladıkları salonda hijyene önem verdiklerini belirterek, şöyle dedi:
“Tesiste, ilçedeki diğer spor salonlarında rastlanmayan ’spining’ odası mevcut.  Uygulanan kardiyo izotonik egzersizleri ile de müşterilerimize hizmet sunuyoruz. 4’ü tam, 2’si yarım zamanlı görev yapan uzman eğitmenlerimizle çalışmalara başladık. 
Ereğli’de, şuana kadar açılmamış konfor barındıran, havalandırma ve hijyene sahip, yine ilçede bulunmayan spining dersleri, zumba, kardiyo, kick boks derslerimiz mevcut. Salonumuzda Ağırlık istasyonlarımız, kardiyo cihazlarımız yer alıyor. Hijyen konusu, kesinlikle taviz vermeyeceğimiz prensibimizdir. 
Gurup dersleriyle birlikte aynı anda yaklaşık 100 üyemizi çalıştırabileceğimiz bir kapasitede alan ve cihazlara sahibiz. İnsanların buraya tercih etmeleri için en önemli unsur, bizim için havalandırma ve hijyen birinci sırada yer alıyor.”

Diğer yandan, 20 Kasım’dan itibaren hizmet vermeye başlanan ’Ereğli Athletic Club’ Spor Kompleksi’nde, müşterilere 3, 6 ve 12 ay spor yapma seçenekleri sunulduğu kaydedildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın