Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BODRUM DEĞİL ALAPLI!.

BODRUM DEĞİL ALAPLI!.

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yapılan çevre güzelleştirme çalışması sonuç veriyor. Işıl ışıl olan Hükümet Caddesi ile Cumhuriyet Meydanı, gözde turistik tatil şehirlerindeki uğrak mekanları aratmıyor.
Alaplı Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçenin CHP’li Belediye Başkanı Nuri Tekin, Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı'nın kaldırım ve cadde zemininin, parke taşları ve baskı beton kaplayarak, cilalama ve renklendirme yapılmak suretiyle yenilendiğini söyledi. İşlem yapılan alanların ışıl ışıl olduğunu ifade eden Tekin, şunları kaydetti:
“Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı'nın kaldırım ve cadde zemini, parke taşı ve baskı beton kaplanarak, cilalama ve renklendirme yapılmak suretiyle 30 yıl sonra yenilendi. Yenileme çalışmasının ardından dekoratif aydınlatma çalışması ile caddenin silueti değişmiş oldu. Aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayacak olan dekoratif aydınlatma sistemi ile cadde ve alan ışıl ışıl bir görünüme ve görsel zenginliğe kavuştu. Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet alan gece ve gündüzüyle artık ayrı bir güzelliğe kavuştu. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız çalışmalardan memnun olması ise ayrı bir mutluluk. Emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran16
şaşkın4
gülücük3
üzgün1
kızgın1
Metin Aydin

27 Kasım 2018 - 13:54

Emeği geçen herkesten allah razı olsun

Ertan Cennet Korkmaz

27 Kasım 2018 - 11:50

bize Nuri Tekin baskan gibi başkan lazim hizmet gorunendir duyulan degil

Yorum Yazın