Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİRLİK VE BERABERLİĞE DİKKAT ÇEKTİLER

BİRLİK VE BERABERLİĞE DİKKAT ÇEKTİLER

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) öğrencileri, Ereğli ilçesinde "Milli Birlik ve Beraberlik" projesi kapsamında 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasına ilişkin tasarladıkları resim, maket ve dergileri sergiledi.

Ereğli Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Programı öğrencileri tarafından hazırlanan sergi, Atatürk Kültür Merkezi’nde açıldı.

Proje Sorumlusu Bertan Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, 15 Temmuz ve sonrasına ilişkin süreç konusunda tasarladıkları eserleri sergileyerek farkındalık yaratmak istediklerini söyledi.

Projeye büyük önem verdiklerini ve bu doğrultuda etkinlikler gerçekleştirildiğini anlatan Aksoy, "Son derece önemli bir konuyu sosyal sorumluluk projesi doğrultusunda işliyoruz. Grafik Tasarım Programı öğrencileri olarak sergilediğimiz dergi, maket ve resimleri yaklaşık 1 aylık bir sürede hazırladık. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi ve sonrası ile halkımızın birlik ve beraberliğine dikkati çekmek istedik." dedi.

Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, Ereğli Meslek Yüksekokulu Müdürü Aysel Memiş ile vatandaşların katıldığı sergide 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve TBMM maketleri ilgi gördü.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın