Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BEKTAŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ!..

BEKTAŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ!..

EKİ Armutçuk Müessesesi’nin Başmadencilerinden merhum Mustafa Bektaş’ın eşi Nazife Bektaş (87), gözyaşları ve dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

EKİ Armutçuk Müessesesi’nin Başmadencilerinden merhum Mustafa Bektaş’ın eşi, Sinitli Mahallesi eski muhtarı Necati Bektaş, Gazeteci Eyüp Bektaş, Yılmaz Bektaş, Havva Aslan, Mürüvvet Bektaş ve Nizamettin Bektaş’ın annesi, Anadolu Ajansı Ereğli Muhabiri Mustafa Bektaş’ın da babaannesi olan Nazife Bektaş, dün yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı yaşamını yitirmişti.

7 Çocuk annesi Nazife Bektaş için bugün Ormanlı Beldesi Sinitli Mahallesi’ndeki evinin önünde dua okunup helallik alındı. Daha sonra Anne Bektaş’ın naaşı, cenaze namazı için Sinitli Mahalle mezarlığına götürüldü. Burada öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Bektaş, toprağa verildi.

Cenaze namazına, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, DSP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Timur, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, Kdz.Ereğli Kent Konseyi Başkanı Noyan Keskin, Önder Gazetesi Sahibi İş adamı Celal Bozkuş, iş ve medya dünyasından bazı isimler ile Bektaş ailesinin dost ve akrabaları katıldı.

Ereğli FM ailesi olarak Nazife Bektaş’a allahtan rahmet, kederli ailesine, dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo