Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“EN ANLAMLI HEDİYE”

 “EN ANLAMLI HEDİYE”

’2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’ dolayısıyla Karadeniz Ereğli Atatürk Anıtı Önü’nde düzenlen etkinliğe eşi Sevim Uysal ile birlikte katılan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, belediye olarak otistik çocuklar ile ailelerinin her zaman yanında olduklarını söyledi.

Anıt Önündeki otistik çocuklarla şakalaşan Başkan Uysal, çocukların aileleriyle de bir süre sohbet etti. Kız Meslek Lisesi Edebiyat Öğretmeni Derya Akgün, günün anısına Başkan Uysal’a otizmin farkındalığını anlatan el işi bir tablo, eşi Sevim Uysal’a da kartondan yapılmış bir çiçek hediye etti.

Hayatının en güzel ve anlamlı hediyelerinden birini aldığını söyleyen Başkan Uysal burada yaptığı konuşmada, otistik çocuklarıyla 24 saat ilgilenen aileleri kutladığını belirterek verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ettiğini söyledi.

Başkan Uysal belediye olarak her zaman otistik çocuklar ve ailelerine destek olacaklarını ve yanında olduklarının bilinmesini istedi.

Kendilerine ailelerin mektup, e-mail yâda bireysel olarak ulaşmasını isteyen Başkan Uysal, her türlü istek ve önerilerine de açık olduğunu ifade etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo