Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAKANLARLA GÖRÜŞTÜLER!

BAKANLARLA GÖRÜŞTÜLER!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın, 4 bakan ile görüşme yaptıklarını bildirdi.


“Yalçın” imzalı yapılan yazılı açıklamada, yapılan görüşmelerde ilçedeki güncel konuların aktarıldığı belirtti. Ekonomi Bakan Nihat Zeybekci’nin Karadeniz Ereğli’ye davet edildiğini ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
BAKAN, “GELME SÖZÜ” VERDİ
“Odamız Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın, Meclis Başkanı Faruk Yazıcı ve Yönetim kurulu üyeleri Sibel Demircin, Mehmet Remzi Alim, Abdülkadir Çınar ile birlikte Ankara’da yoğun temaslarda bulunmuşlardır. Bu temaslarda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile görüşmüşlerdir.
Yapılan bu görüşmelerde Kdz. Ereğli’nin güncel konuları ile ilgili görüş alışverişinde bulunulmuştur. Bakanlarımıza bölgemizin genel talepleri konusunda bilgilendirme yapılmıştır. Ayrıca Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ilçemize davet edilerek, kendisinden de en kısa sürede Ereğli ye gelme sözü alınmıştır.”  

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın