Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BABA VE OĞLU İÇİN HELALLİK ALINDI

BABA VE OĞLU İÇİN HELALLİK ALINDI

BABA VE OĞLU İÇİN HELALLİK ALINDI


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşamını yitiren Özgür Çeçen ile oğlunun kaybına dayanamayıp aynı gün hayata gözlerini yuman baba Necati Çeçen için evlerinin önünde helallik alındı.
Edinilen bilgiye göre, yaklaşık 15 yıldır bağırsak kanseri ile mücadele eden 44 yaşındaki Özgür Çeçen, tedavi gördüğü hastanede dün akşam saatlerde hayatını kaybetti. Aynı gün aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan babası Necati Çeçen’de kaldırıldığı yoğun bakımda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Cenazeleri Gülüç beldesinde ki evlerinin önüne getirilen baba oğul için Kur’an-ı Kerim tilaveti okunurken, dua edildi. Alınan helalliğin ardından iki cenaze son yolculukları için Ereğli’ ye bağlı Üçköy köyüne gönderildi.
BABANIN HABERİ YOKMUŞ!
Öte yandan gazetecilere konuşan Özgür Çeçen’in kayınpederi Çağlar Özcan, damadının uzun yıllar kanser hastalığı ile mücadele ettiğini, dünürü Necati Çeçen’in ise oğlunun öldüğünden habersiz olduğunu; aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini söyledi.
Diğer yandan 2 erkek bir kız çocuğu olan baba Necati Çeçen’in diğer oğlu Nazım Çeçen’in de 14 Ekim 1999 yılında yine kanser hastalığı yüzünden hayatını kaybettiği öğrenildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün5
kızgın2
gülücük0
hayran0
şaşkın0
Bahri Kerem Korkut

27 Eylül 2019 - 19:33

T_T Allah Rahmet eylesin

Ali Özcan

26 Eylül 2019 - 12:46

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsu

Yorum Yazın