Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ARSLANGÖRÜR, SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

ARSLANGÖRÜR, SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi’nde meclis üyesi olarak uzun yıllar hizmet veren Gürsoy Arslangörür, sonsuzluğa uğurlandı.


Merhum Arslangörür için Karadeniz Ereğli Belediyesi önünde tören yapıldı. Törende konuşan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Arslangörür’ün beyefendi bir kişiliği olduğunu söyledi. Kaybının ise Ereğli için acı olduğunu belirten Uysal, şöyle dedi:
“Göreve başladığım günlerden itibaren kendisini tanıyordum. Son derece alçak gönüllüydü. İnanılmazdı. Yani bir insanı tarif etmek gerekiyorsa, o insan için alçak gönüllü diyebiliyorsak bu onun büyük bir ansan olduğunu gösterir. Onunla görüştüğüm zamanlarda nezaketini, kibarlığını ve alçak gönüllülüğünü her zaman hissettim. Kalptendi, sözleri netti. Seviyorsa, sevdiğini her zaman söyleyen bir insandı. Ereğli’mize de güzel hizmetlere imza atmıştı. Ben O’nu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum.”
Törende merhum için Kuran okundu, dualar edildi. Arslangörür’ün tabutu, KOSGEB Ereğli İlçe Temsilcisi olan oğlu Kubilay Arslangörür ve akrabalarının omuzlarına alınarak, defin edilmek üzere cenaze aracına taşındı.
Törene, Arslangörür ailesi yanı sıra siyaset ve iş dünyasından eski-yeni çok sayıda sima katıldı.  
Öte yandan, haber yayına hazırlandığı sırada Arslangörür’ün cenazesi Hatip Camisinde cenazeme namazı kılıyordu. Merhum,  Şehir Mezarlığı’nda toprağa verilecek.  
ECEL, TATİLDE YAKALAMIŞTI
Gürsoy Arslangörür, dün Balıkesir’de tatil yaptığı sırada uykusunda geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda etti. Kayıp haberi, Karadeniz Ereğli’yi derin üzüntüye boğdu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün4
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın