Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

NEŞE ERBEK, EREĞLİ’DE…

NEŞE ERBEK, EREĞLİ’DE…

Kendi ismini verdiği okullardan 39’uncusunu açtığı Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelen 1984 Avrupa Güzeli Neşe Erbek, “Ereğlili çocuklarımıza da cıvıl cıvıl bir ortamda kapılarımızı açıyoruz” dedi.


Erberk, ilçede Dilara Bozkuş Uzun’un kuruculuğunda açılan Özel Neş’e Erberk Anaokulu şubesi için ilçeye geldi, imza günü gerçekleştirdi.
Erberk, Erdemir Caddesi’ndeki Özdemir Park AVM’de gazetecilere konuşmasında, diğer benzer okullardan farklarının rotasyon ve İngilizce programları olduğunu söyledi. Çocuklardaki ilgi ve yetenekleri keşfetmeyi amaç edindiklerini anlatan Erberk, şöyle dedi:
“Türkiye’deki 39’uncu Anaokulumuz. Yaklaşık 4-5 aydır inşaat işleri, detaylar çalışmaları yapılıyordu ve bitti. Bugün de keyifle okulumuzun açılacağını duyurmak için buradayız. Çocuklarımızla aktiviteler yapacağız ve daha sonra da buradan okulumuza gidip okulumuzun işleyişi, eğitim programı ve akademik çalışmaları ile ilgili de bilgiler vereceğiz. Klasik bir anaokulu değiliz, asla da olmayacağız. Rotasyon programımız, yetenek geliştirme programımız ve yoğun İngilizce programımız var. Burada esas amacımız çocuklardaki ilgi ve yetenekleri keşfedip onları ortaya çıkarmak ve mutlu bireyler haline getirmek. İnşallah Ereğlili çocuklarımıza da cıvıl cıvıl bir ortamda kapılarımızı açıyoruz.”
Öte yandan, duyurusu günler öncesinden yapılan imza etkinliğine katılan ebeveyn, gazeteci ve minik öğrenciler Erberk’in imzaladığı kartlardan aldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın