Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ANKARA’DAYDILAR!..

ANKARA’DAYDILAR!..

Ereğli’de yayınlanan Hakimiyet Yayın Grubu Sahibi Fikri Kapan ile İş’te Haber Hayat Sahibi Doğan Gönüllü, Ankara’da bazı ziyaretlerde bulundular.

Gazeteciler Kapan ile Gönüllü, Türk Metal 15 Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilen Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ederek, görevinde başarı dileğinde bulundular.

Gazetecilerin kutladığı, Odabaş’ın da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği ziyarette, Ereğli ve genel konular üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu.

TBMM’YE GİTTİLER

Kapan ve Gönüllü daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) geçerek, burada CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ile bir araya geldi. Konuklarını makamında kabul eden Demirtaş, karşılıklı sohbet ederek, gerek ülke, gerekse bölgesel gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Gönüllü ve Kapan, Demirtaş ile birlikte yenilen öğle yemeği ardından ziyaret ettikleri MHP Milletvekili Zeki Çakan ile ise uzun süre sohbet ettiler.

Çakan, gazetecilere, geçtiğimiz günlerde Meclis’e verdiği önerge hakkında detaylı bilgi aktarırken, Zonguldak genelini kapsayan ve içeriğinde ekonomik, sosyal, kültürel ve eğitim sorunlarını içeren böyle bir önergenin TBMM’ye ilk kez verildiğini hatırlattı.

Çakan, bölgesel çıkarlarda Zonguldak milletvekilleri ile her zaman ortak hareket etmeye hazır olduğunu da yineledi.

ÇATUROĞLU, ÖZBAKIR VE TURPCU YOKTU!

Bu arada Gazeteciler Fikri Kapan ile Doğan Gönüllü’nün ziyaret edeceği CHP Milletvekili Şerafettin Turpcu, İstanbul’da bir yakının cenazesine katılmak üzere acelen Ankara’dan ayrıldığını bildirdi.

Gazetecileri ağırlayamamaktan üzüntü duyduğunu telefonla aktaran Turpcu, “ani gelişen talihsiz olay nedeniyle sizlerle bir araya gelemedim. Ancak en kısa sürede bekliyorum” dedi.

Kapan ile Gönüllü ise TBMM’de kendilerine her konuda yardımcı olan Turpcu’nun Danışmanı Eren Adik’i ziyaret ederek, sohbeti ihmal etmedi.

Özbakır ve Çaturoğlu ise daha önceden yapılan görüşmeye ilişkin, Ankara dışında oldukları için gazetecilerle bir araya gelemedi.

DÖNÜŞ YOLU, ERDOĞAN

Fikri Kapan ile Doğan Gönüllü, Ereğli’ye dönüşleri öncesi telefon ile görüştükleri eski AK Parti Milletvekili Fazlı Erdoğan’ı ziyaret etmek istediklerini bildirdiler. Erdoğan da gazetecileri yönetim kurulu başkanlığını yürüttüğü ÇEPAŞ’da ağırlayarak, bir süre sohbet ettiler.

Hakimiyet Yayın Grubu Sahibi Fikri Kapan ile İş’te Haber Hayat Sahibi Doğan Gönüllü, Ankara’da gerçekleştirdikleri ziyaretlerin son derece verimli geçtiğine dikkat çekerken, detayları ise ileriki günlerde yazacaklarını bildirdiler.

 

 

kaynak: http://www.ereglihakimiyet.com

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo