Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ALİHAN BÜYÜLEDİ!.

ALİHAN BÜYÜLEDİ!.

Kerem Akbaş’ın Müzik Direktörlüğünü yaptığı Grup Fasl-ı Şahane’nin şarkılar türküler ve güncel eserlerden oluşan konseri AKM’de gerçekleşti. Tamamen dolu salonda, 5. İstanbul Klarnet Festivali’nde birincilik ödülünü kazanan Ereğli’li genç yetenek Alihan Sarı da klarnetiyle doyumsuz bir dinleti sundu.

Geceye katılan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, gecede emeği geçen herkesi kutlarken, “Ereğli’mizde yetişen böylesi değerleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.Bu akşam içimizden nice değerler çıktığını bir kez daha gözlemlerdik.”dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
murat sucu

12 Ocak 2016 - 14:12

Salon dolu muydu?Ben de oradaydım yarısı ancak doluydu.Konserde emeği geçen herkese teşekkür ederim,lakin haber yaparken yanlı değil objektif haber yapılırsa daha dürüstçe olur kanısındayım.

Kerem Akbaş

12 Ocak 2016 - 13:28

Gecemizi onurlandıran başta Kdz Ereğli Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Uysal, Kültür İşleri Müdürümüz Tayfun Özcan'a ve bizleri beğenileriyle taçlandıran Saygıdeğer Ereğli halkına şükran ve saygılarımızı arz ediyoruz. Kerem Akbaş Grup Fasl-ı Şahane

Yorum Yazın