Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AKDEMİR’DEN UTKU KOLEJİ’NE ZİYARET

AKDEMİR’DEN UTKU KOLEJİ’NE ZİYARET

- Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Utku Koleji Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.


 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Utku Koleji Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.

8 Haziran Perşembe günü akşam saatlerinde gerçekleştirilen ziyarette, Akdemir’i okul girişinde Utku Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı, Kurum Müdürü Hülya Çataklı ve Yöneticiler karşıladı.

Ali Çataklı’nın Öğretmen Okulundan dönem ve sınıf arkadaşı olan Başkan Akdemir, ziyaretinde Çataklı ile yıllar sonra tekrar aynı koridorları ve sırayı paylaşıp anıları tazeleyerek sohbet ettiler.

Ziyaret sırasında Utku Eğitim Kurumlarını ve Orçun Çataklı sosyal tesislerini detaylı bir şekilde gezen ve yapılan yatırımlar ile kullanılan eğitim-öğretim yöntemlerini bir eğitimci olarak çok beğendiğini ifade eden Akdemir, “Tüm Utku ekibini samimiyetle kutluyorum. Bölgemiz adına gurur duydum. Eğitim öğretim camiasına ve sosyokültürel ortama kazandırdığınız bu çağdaş donanımlı tesislerde, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, inançlı nesiller yetiştirmek üzere verdiğiniz mücadeleyi selamlıyor ve tebrik ediyorum. Ayrıca bugünlerde karne heyecanı yaşayan tüm velilerinizi ve yavrularımızı kutluyor iyi tatiller diliyorum” dedi.

Çataklı ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Utku Koleji Yönetim Kurulu ve tüm personeli adına teşekkürlerini sundu.   

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın